با تمام قوا برای برگزاری مراسم اربعین در شعیبیه کمک می کنیم / تصویب تامین و ارائه آب شرب سالم شعیبیه در شورای تامین استان + تصاویر

جلسه هماهنگی برگزاری مراسم اربعین حسینی در شعیبیه با حضور نماینده مردم در مجلس و فرماندار شهرستان و در جمع اهالی روستای شعیب نبی در این بخش برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوشتر، فرماندار روز شنبه در این نشست گفت: مراسم اربعین در هر ۳ بخش شهرستان بسیار خوب و با ارادت ویژه مردم شریف برگزار می شود. پیرو همین موضوع و طی صحبت های آقای گیلانی با مدیرکل محترم صدا و سیما و همچنین دیداری که قبلاً با دکتر رحیمی داشتیم، مقرر شده برنامه از شبکه خوزستان پخش و این مراسم ارزشمند مردمی در معرض دید قرار گیرد.
حسین پنبه دانه پور اظهار داشت: انشاءالله این برنامه با برنامه ریزی هایی که خود مردم عزیز و ولایی شعیبیه زحمت کشیده و انجام داده اند، به شکل خوب و در شان برگزار می شود و ما هم با تمام قوا برای برگزاری مراسم اربعین در شعیبیه کمک می کنیم تا این آئین آنطور که مردم می خواهند پیش رود.
وی با اشاره به طرح موضوع کمبودهای شعیبیه در جلسه شورای تامین استان خوزستان که از مهم ترین شوراهای استان محسوب می شود خاطرنشان ساخت: در جلسه ای که آقای گیلانی نماینده محترم هم حضور داشتند، قسمت عمده ای از مباحث ما در خصوص مردم شعیبیه و کمبود خدمات بخش بود که نتیجه آن تصویب تامین و ارائه آب شرب سالم با برنامه ریزی صحیح در بخش شعیبیه بود.
وی افزود: مشارکت و همکاری مردم عزیز با مسئولین همانند افتخار آفرینی شان در سیلاب می تواند بزرگترین کمک و همت باشد. انشاءالله بتوانیم دست به دست هم دهیم و محرومیت ها در شعیبیه را رفع کنیم.

 

 

 

۱۳۷