معاون عمرانی استانداری خوزستان در بازدید از شعیبیه:

مرمت راه های روستایی شعیبیه ظرف ۲۰ روز آینده آغاز می شود

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خوزستان از آغاز روند مرمت راه های روستایی در بخش شعیبیه شهرستان شوشتر طی ۲۰ روز آینده خبر داد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوشتر، ظهر امروز سه شنبه فاضل عبیات در حاشیه بازدید از بخش شعیبیه گفت: با توجه به سیلابی که در این نقطه از شهرستان شوشتر در ابتدای امسال رخ داد، یکی از مسائلی که دچار آسیب شدیدی گردید، بخش راه های روستایی بود که با توجه به برنامه ریزی ها امیدواریم عملیات اجرایی و ابنیه فنی برای مرمت آنها ظرف ۲۰ روز آینده آغاز شود.
وی با اشاره به وضعیت رضایت بخش در حوزه ترمیم و احداث منازل سیل زدگان اظهار کرد: روند ترمیم و احداث مسکن سیل زدگان بخش شعیبیه نسبت به دیگر مناطق سیل زده رضایت بخش است و بیشتر واحدهای تعمیری در این بخش تکمیل شده اند و از این بابت به موعد زمانی از پیش تعیین شده رسیده ایم.
وی بیان کرد: در تلاش هستیم تا اواسط آبان ماه و قبل از شروع بارندگی های پیش بینی شده سازمان هواشناسی، کار مرمت سیل بندها را به پایان برسانیم چرا که باید از سیلاب گذشته درس گرفته و تجهیزات مورد نیاز برای مقابله احتمالی فراهم کنیم.
عبیات با تاکید بر لزوم ارتقای کیفیت آب شرب در بخش شعیبیه گفت: نشست هایی هفته آینده برای پیگیری مشکلات آب شرب روستاهای شعیبیه در استان برگزار خواهد شد.
در سفر معاون استانداری که با پیگیری های نماینده شوشتر و گتوند در مجلس و دستور دکتر شریعتی استاندار خوزستان صورت گرفت، وی به همراه فرماندار، مشاور معاونت اقتصادی وزارت کشور و برخی اعضای ستاد مدیریت بحران شوشتر ابتدا در جلسه ای در بخشداری شعیبیه شرکت کردند و سپس از روند ساخت و تعمیر منازل سیل زدگان و وضعیت سیل بندها بازدید بعمل آوردند.
گفتنی است، روز یکشنبه مهندس پنبه دانه پور فرماندار شوشتر در جلسه قرارگاه رسیدگی به مناطق سیل زده خوزستان که در استانداری برگزار شد، خواستار توجه فوری و ویژه به مسئله بازسازی راه های روستایی، رفع مشکلات آب شرب و ترمیم سیل بندهای شعیبیه شده بود.

۱۸۳