پیام مشترک فرماندار و امام جمعه؛

زبان برای قدردانی از درایت و حضور باشکوه مردم شوشتر در راهپیمایی ۲۲ بهمن و گرامیداشت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی قاصر است

فرماندار و امام جمعه دارالمومنین شوشتر در پیامی از حضور پرشور و حماسی مردم در راهیپمایی ٢٢ بهمن ماه سالروز پیروزی انقلاب اسلامی قدردانی کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوشتر، در متن این پیام آمده است:

وَ لَیَنْصُرَنَّ اللهُ مَنْ یَنْصُرُهُ إِنَّ اللهَ لَقَوِیٌّ عَزیزٌ. حج آیه ۴۰

مردم بزرگوار دارالمومنین شوشتر بار دیگر با حضور پرشور و حماسی خود، شگفتی دیگری خلق کرده و همگام با دیگر آحاد مردم در گوشه گوشه کشور عزیزمان، دنیا را مبهوت پایداری، استواری، بصیرت و هوشمندی خود ساختند. مردم این مرز و بوم ۴۵ سال پس از پیروزی انقلاب با لبیک به مراد و مقتدای خود ولی امر مسلمین امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) اتحاد، انسجام، وحدت و همدلی خویش را به‌نمایش گذاشته و راهبرد دشمن را خنثی نمودند.

این حضور پررنگ و کم نظیر مردم، نمایش قدرت سیاسی و اجتماعی ایران اسلامی است که دشمنان را مملو از یاس و ناامیدی خواهد کرد. با وجود مسائل و برخی مشکلات، مردم عزیزمان با بصیرت و آگاهی در راهپیمایی امسال حضور پیدا کردند که این حضور تبلوری از وفاداری به جمهوری اسلامی بود. زبان، برای قدردانی از این درایت مردم قاصر است و سپاسگزاری از حضور و مشارکت پرشور هموطنان فقط از طریق خدمت هر چه بیشتر به آن‌ها میسر خواهد بود.

امیدواریم در برگزاری دیگر رویدادهای مهم پیش‌رو از جمله یادواره یک‌هزار شهید دارالمومنین در روز پنجشنبه هفته جاری و همچنین در انتخابات ۱۱ اسفندماه همانگونه که امروز در برابر پروردگار متعال روسفید بوده‌ایم، با حضور خود به عزت نظام مقدس جمهوری اسلامی بیفزاییم.

اینجانبان با شکر این نعمت عظمای الهی و ظهور و ثبت دیگری از همدلی، وحدت، اتحاد و انسجام ملی، از حضور حماسی و پرشکوه یکایک مردم شریف و فهیم دارالمومنین شوشتر که برگ‌زرین دیگری را به تاریخ افتخارات خویش افزودند و همچنین از همه دست اندرکاران برگزاری این جشن عظیم به خصوص نیروهای برقرار کننده نظم و امنیت و شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی تقدیر و تشکر کرده و ان‎‌شاءالله همه مسئولان، قدردان این همراهی، همدلی و پایداری مردم شریف و قدرشناس بوده و تمامی تلاش خود را برای رفع نارسایی‌ها و پیشرفت کشور به کار گیرند.

سید محسن سید موسوی – فرماندار شهرستان شوشتر

حجت‌السلام محمدرضا حبیب‌پور – امام جمعه شوشتر

 

۱۸۰