دعوت فرماندار و امام جمعه شوشتر از مردم دارالمومنین برای حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن‌ماه

فرماندار و امام جمعه شوشتر در پیامی از مردم شریف شهرستان برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن و گرامیداشت عید انقلاب اسلامی دعوت کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوشتر، سید موسوی و حجت‌الاسلام حبیب پور در این پیام نوشته‌اند:

یوم الله ۲۲ بهمن سالروز پیروزی مقتدرانه و شکوهمند انقلاب اسلامی به رهبری معمار و بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) است که دامنه‌های افقِ فتح و نصرت الهی را بر ملت مقاوم ایران آشکار کرد و پرده‌های ظلمت شرق و غرب را در هم درید و استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی را برای کشور به ارمغان آورد.

تردیدی نیست که سر منشأ آنچه امروز به عنوان بیداری اسلامی در تمام دنیا از آن یاد می‌شود، انقلاب اسلامی ایران بوده که توانسته ملت‌های مسلمان، آزاده و رنج کشیده را به حقوق خود آگاه سازد.

۲۲ بهمن و ایام‌الله دهه فجر، مظهر شکوه، عظمت و فداکاری ملت ایران است. یادگار روزگاری که قلب‌ها کهکشان عشق خمینی (ره) بود و چشم‌ها لبریز از اشک شوق و سینه‌ها از اشتیاق پیروزی می‌طپید تا قصر استکبار جهانی و شیاطین بزرگ را واژگون سازد.

اینجانبان این روز بزرگ و خدایی را به رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی) و مردم نجیب، سخت‌کوش و ولایتمدار دارالمومنین شوشتر تبریک عرض نموده و استدعا داریم تا همه جوانان و مردم شهیدپرور به این نعمت بزرگ الهی که بار سنگینی بر دوش ما نهاده است، بیش‌ از پیش توجه کنند و برای نگهداری از آن و تا سپردن به دست صاحب اصلی‌اش لحظه‌ای درنگ نورزند.

حضور شما مردم در صحنه‌های حماسه و ایثار از جمله در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن، زنده نگه‌داشتن یاد و نام شهیدان و تداوم انقلاب و حفظ ارزش‌ها است که موجب استمرار نظام و یاس و ناامیدی دشمنان ملت خواهد شد. بدون شک فردا در صفوفی محکم، استوار و عزم‌هایی چون همیشه آهنین و مشت‌هایی گره‌کرده و خشم‌های آتشین علیه دشمنان اسلام و آزادی با یکدیگر دیدار خواهیم کرد. ان‌شاءالله

سید محسن سید موسوی – فرماندار شهرستان شوشتر

حجت‌الاسلام محمدرضا حبیب پور – امام جمعه شوشتر

۹۲