معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار شوشتر:

طرح‌های سرمایه گذاری دانش بنیان و واحدهای قابل احیاء به فعالان اقتصادی و بخش خصوصی معرفی شوند

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار شوشتر گفت: ادارات و دستگاه‌های عضو شورای اشتغال باید نسبت به معرفی طرح‌های سرمایه‌گذاری و اشتغال با محوریت طرح‌های دانش بنیان و واحدهای قابل احیاء به فعالان اقتصادی برنامه ریزی و اقدام جدی‌تری انجام دهند.

پارسا

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوشتر، نادر پارسازاده معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار شوشتر در نشست شورای اشتغال اظهار کرد: همه دستگاه‌ها باید تعهد بالای ۸۵ درصد ثبت اشتغال را در ماه جاری به تحقق برسانند که برای این منظور نیاز به تلاش مضاعفی از سوی مدیران دستگاه‌های ذینقش شهرستان می باشد که در صورت عدم ایفای تعهد، ضمن درج در عملکرد این مدیران، با مدیران کل متبوع ایشان نیز مکاتبه خواهد شد.

وی افزود: یکی از مسائلی که گاهاً سرمایه گذاران و فعالان بخش خصوصی را آزار می‌دهد عدم همکاری مورد انتظار از سوی بانک‌های عامل و مکلف است که با توجه به دستورالعمل بانک مرکزی و تکلیف هر بانک، موضوع رصد و مورد بازرسی قرار می گیرد.

وی اضافه کرد: دستگاه‌های معرفی کننده تسهیلات ، نسبت به گزارش مستمر و انعکاس مشکلات عملکردی بانک‌ها اقدام نموده تا موضوع علاوه بر آسیب شناسی شهرستانی ، از طریق مدیریت شعب آن‌ها نیز مورد پیگیری قرار گیرد. البته از بانکهایی که متعهد به تسهیل در امورات مردم به صورت شفاف و قانونی بوده اند نیز قدردانی می گردد.

پارسازاده گفت: مسئله حمایت از سرمایه گذاران بخش خصوصی و کارآفرینان ، نیاز به تشریک مساعی بوده و همکاری بین دستگاه‌های مختلف را می‌طلبد که ان‌شاءالله در برنامه ریزی های آتی به این مهم بیشتر توجه خواهیم نمود.

۱۲۰