فرماندار شوشتر:

دغدغه های مطرح شده توسط مردم عزیز در دیدارهای عمومی و مساجد بسیار ارزشمند بوده و حتماً باید توسط مسئولین ادارات پیگیری شوند

فرماندار شوشتر گفت: ما به عنوان مسئول در مقابل مردم نیستیم بلکه در کنار ولی نعمتان انقلاب اسلامی خواهیم بود و با مشارکت هم ان‌شاءالله برای رفع مشکلات تلاش می‌کنیم.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوشتر، سید محسن سید موسوی فرماندار شوشتر روز شنبه (۴ آذرماه) در نشست صمیمانه با مردم و نمازگذاران مسجد عباس‌خان در کوی دُلدُل اظهار کرد: در دیدار با مردم عزیز در مناطق مختلف مشکلات را می‌شنویم و حتماً پیگیری خواهیم کرد. این دغدغه‌ها بسیار ارزشمند بوده و حتماً باید توسط مسئولان ادارات دنبال شوند.

وی با اشاره به پروژه خط انتقال آب شرب ۷۰۰ میلیمتری افزود: در مرحله لوله گذاری، این پروژه با سرعت مناسب و قابل قبولی اجرا شد که جای تقدیر از دست اندرکاران آن دارد اما برای موضوع آسفالت نوار حفاری شده نیاز به حساسیت بیشتری در اجرای آن وجود داشته که از طریق سازمان مربوطه پیگیری‌های مورد نیاز صورت گرفته است و امیدواریم اصلاح لازم انجام شود.

وی از اختصاص مقدار قابل توجهی سهمیه قیر رایگان دولتی به شهرستان در دو سال گذشته خبر داد و در این رابطه بیان کرد: از شهرداری خواسته‌ایم برنامه زمان‌بندی آسفالت نقاط مختلف شهر را اعلام کنند. در روستاها و مناطق مختلف شهرستان نیز سهمیه قیر رایگان توزیع و عملیات آسفالت معابر داخلی روستاها به طور مرتب در حال انجام است.

فرماندار شوشتر ساماندهی ورودی‌های شهرستان را از موارد دارای اهمیت دانست که در دستور کار پیگیری قرار دارد و در این خصوص اذعان کرد: دستگاه‌های ذیربط برای تغییر و ساماندهی وضعیت ورودی‌های شهرستان باید به طور جد پیگیری کنند. در همین راستا روشنایی ورودی از سمت اهواز در مقطع شهرک اندیشه و علم‌الهدی تغییر یافته و در آینده نزدیک ساماندهی اساسی در این محدوده انجام می‌شود.

سید موسوی اضافه کرد: در مسئله زیباسازی و نورپردازی محیط شهری هم تاکیدات فراوانی داریم که ان‌شاءالله باید در دستور کار مجموعه شهرداری و شورای شهر قرار گیرد.

گفتنی است در این نشست روسای برخی ادارات نیز حضور داشته و پاسخگوی موضوعات مطرح شده توسط مردم بودند.

۱۱۷