ظرفیت‌های شوشتر برای شکوفا شدن بیش از هر مسئله‌ای نیازمند امنیت هستند

فرماندار شوشتر گفت: ظرفیت‌های کم نظیر و متنوع دارالمومنین شوشتر برای شکوفا شدن در کنار همه نیازهای خود به امنیت بیش از هر موضوع دیگری نیاز دارند و یک لازمه حیاتی برای آن‌ها محسوب می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوشتر، سید محسن سید موسوی فرماندار شوشتر روز سه شنبه (۱۰ آبان ماه) در نشست تکریم و معارفه فرمانده نیروی انتظامی شهرستان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل و شهدای گرانقدر اظهار کرد: در شهرستان دارالمؤمنین شوشتر ظرفیت‌های قابل توجه و بعضاً کم نظیری مانند کشاورزی، گردشگری، صنایع مختلف و … وجود دارد که همه این‌ها نیازمند امنیت هستند و افتخار ما این است که نیروهای عزیز انتظامی حافظ آن هستند.

وی افزود: مقام معظم رهبری بارها اشاره کرده‌اند که امنیت پیش نیاز و زیر ساخت همه ابعاد زندگی یک جامعه است، لذا باید برای تحقق آن با چنین ذهنیتی تلاش کرده تا در همه ابعاد جامعه امنیت را احساس کنیم.

رئیس شورای تامین شوشتر با اشاره به انتصاب فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان بیان کرد: ان‌شاءالله با تشریک مساعی اعضای شورای تامین و شورای اداری که همگی برای خدمت به مردم همدل هستند، بتوانیم حفظ امنیت را بیش از پیش میسر نماییم.

سید موسوی گفت: از تلاش‌های برادر عزیز جناب سرهنگ بیگدلی که در اجرای وظایف‌شان بسیار پرتلاش بودند، قدردانی می‌کنیم و امیدواریم سرهنگ کاظمی فرمانده جدید فراجا شهرستان در سمت جدید موفق باشند.

وی بیان کرد: مردم عزیز در موضوع ایجاد و حفظ امنیت انتظار حداکثری و البته به حق دارند که ان‌شاءالله به لطف خدا بتوانیم این مسئله را به واقعیت برسانیم.

 

۱۷