معرفی دبیر جدید ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان شوشتر

جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان شوشتر با حضور مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شده و دبیر ستاد شهرستان منصوب و معارفه گردید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوشتر، جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان با حضور بهمن شهریاری دبیر ستاد خوزستان، حجت الاسلام حبیب پور امام جمعه و رئیس ستاد شهرستان شوشتر، سید محسن سید موسوی فرماندار و سایر اعضا برگزار شد.

در این نشست که ائمه جمعه شهرهای گوریه و شهید شرافت و اعضای شورای تامین هم حضور داشتند، میر اسحاق عسکری به عنوان دبیر جدید ستاد شهرستان شوشتر منصوب و معرفی شد.

در این جلسه فرماندار شوشتر اظهار کرد: امید آفرینی و رضایتمندی مردم از بزرگترین معروف‌ها و در مقابل ایجاد نارضایتی و یاس منکر محسوب می‌شود.

دکتر سید موسوی با تاکید بر اهمیت مسئله امر به معروف و نهی از منکر افزود: تمام دستگاه‌های اجرایی ملزم به راه اندازی شورای امر به معروف و نهی از منکر هستند و انتظار می‌رود سریع‌تر این موضوع را عملی کنند.

وی بیان کرد: اتحادیه های ١٨ گانه اهتمام ویژه ای نسبت به رعایت شئونات داشته باشند. دانشگاه‌ها و آموزش پرورش در شروع سال تحصیلی با شور و نشاط علمی و پرورشی، شورای امر به معروف و نهی از منکر را باید فعال نمایند.

وی اضافه کرد: جهاد تبیین براساس منویات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) به طور موکد مدنظر تمام دستگاه‌ها باشد.

همچنین حجت‌الاسلام حبیب‌پور امام جمعه و رئیس این ستاد در شهرستان شوشتر گفت: اهمیت و جایگاه تبیین در قالب جهاد تبیین جزء ضرورت‌های جامعه امروز است. جایگاه فریضتین الهی بر همه مبرهن است و خواستار رعایت عفاف و حجاب در همه دستگاه‌های اجرایی و همکاری با ستاد امر به معروف و نهی هستیم.

در بخش دیگری از این جلسه بهمن شهریاری دبیر ستاد خوزستان، علاوه بر دستگاه‌های دولتی و خصوصی خواستار تشکیل و راه اندازی شوراهای امر به معروف و نهی از منکر مساجد و محلات با هدف حل مشکلات محله و مطالبه گری حقوق مردم از بخش های دولتی و خصوصی گردید.

وی همچنین از رئیس، اعضا و به ویژه دبیر ستاد شهرستان در برگزاری نشست های روشنگری و جهاد تبیین تقدیر به عمل آورد.

۳۴۵