قدردانی سرپرست فرمانداری شوشتر از دست‌اندرکاران مواکب اربعین

سرپرست فرمانداری شوشتر در پیامی از دست‌اندرکاران مواکب اربعین قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوشتر، در پیام دکتر سید موسوی آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

اربعین حسینی کنگره‌ای عظیم و اجتماعی پرشور از ارادتمندان و منتظران منجی عالم بشریت امام مهدی (عجل‌الله تعالی فرجه الشریف) است که در آن عشق، مهربانی، ایثار، وحدت و محبت موج می‌زند و از جای جای عالم زن و مرد، پیر و جوان از ادیان مختلف به هر طریق خود را به کربلای معلی رسانده تا عرض ارادتی به ساحت مقدس ائمه هدی (علیهم السلام) داشته باشند.

همچنین جا دارد یاد و خاطره شهدای والامقام انقلاب اسلامی، دوران دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم به ویژه سردار حاج قاسم سلیمانی را که با فدا کردن خون خود، آسایش و آرامش امروز را در سفر به عراق و پیاده‌روی اربعین به ارمغان آوردند، گرامی بداریم.

اما نکته دیگر و قابل اشاره، توفیق خدمتگذاری به زائرین اباعبدالله الحسین (علیه السلام) است که سعادتی بزرگ بوده و صحنه‌هایی مشحون از ارادت خالصانه به آن حضرت و تجلی ارزشمندی از همدلی و اتحاد شیعیان جهان است.

در شوشتر نیز برپایی ۸ موکب در مرز چذابه، نجف اشرف و کربلای معلی و همچنین ده‌ها موکب و ایستگاه صلواتی در سطح شهرستان که با پشتیبانی مردم مومن، خیّرین، هیئات مذهبی، مساجد و مراکز مختلف همراه بود، بخشی از همت و غیرت معنوی در دارالمومنین شوشتر و در پذیرایی از دوستداران اهل بیت (ع) بود که جای شکرگزاری به درگاه حق تعالی دارد.

بنده به نوبه خود از زحمات و تلاش‌های تمامی دست اندرکاران و دستگاه‌های اجرایی حمایت کننده که تمام قد به پشتیبانی و ایجاد این فضای معنوی اهتمام ورزیدند، تقدیر و تشکر می‌نمایم. امیدوارم و از خدای متعال مسئلت دارم که این قلم‌ها، قدم‌ها و تلاش‌ها در راه اباعبدالله الحسین (علیه‌السلام) استوار و پابرجا مانده و سرشار از خیر و برکت باشند و ان‌شا‌ءالله مورد توجه ائمه معصوم (علیهم السلام) قرار بگیرند.

سید محسن سید موسوی

سرپرست فرمانداری شهرستان شوشتر

۱۰۹