کلنگ زنی و افتتاح بیش از ۱۲۰ پروژه در بخش مرکزی شوشتر

بخشدار مرکزی شوشتر گفت: بیش از ۱۲۰ پروژه از ابتدای سالجاری تا پایان مرداد قرارداد بسته شده و در روستاهای بخش مرکزی در هفته دولت افتتاح یا کلنگ زنی شده اند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوشتر، ایرج شیاسی اظهار کرد: مجموع اقدامات صورت گرفته از هفته دولت ۱۴۰۰ تا هفته دولت ۱۴۰۲ از محل اعتبارات ارزش افزوده دهیاری‌ها و اعتبارات آلایندگی ۱۲۸۰ میلیارد ریال بوده و خدمات بسیار خوبی به روستاها در جهت تکمیل زیر ساخت‌های روستایی و توسعه پایدار روستاها ارائه گردیده که افزایش رضایتمندی و امید در جامعه را به دنبال داشته است.

وی افزود: زیرسازی و آسفالت معابر با مقدار ۱۱۹ هزار متر مربع، احداث جوی و جدول دفع آب‌های سطحی با مقدار ۲۵ کیلومتر، پیاده‌رو سازی و اجرای کفپوش به طول ۱۱۰۰۰ مترمربع، احداث پارک محله ای به تعداد ۸ مجموعه، تامین و خرید ماشین حمل زباله به تعداد ۸ دستگاه و به ارزش ۹۰ میلیارد ریال و تهیه و نصب برج نوری به تعداد ۱۵ دستگاه از جمله این اقدامات بوده است‌.

وی بیان کرد: از ابتدای سال‌ جاری تاکنون نیز قرارداد بیش از ۵۳۰ میلیارد ریال پروژه عمرانی منعقد شده که برخی از آن‌ها تاکنون تکمیل و به اتمام رسیده اند و تعدادی دیگر در حال اجرا می باشند.

وی در پایان گفت: از همه دهیاران انتظار داریم تا به وظایف تعریف شده قانونی خود عمل کنند. در این خصوص نقش نظارتی بخشداری را قانوناً ایفا می‌کنیم و از هیچگونه کم کاری در این خصوص گذشت نخواهیم کرد.

۱۵۷