حضور مردم در مراسمات سالروز ارتحال امام خمینی (ره) سبب ناامیدی دشمنان اسلام می شود

جلسه هماهنگی ستاد برگزاری مراسم سی و چهارمین سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) و قیام خونین 15 خرداد در شهرستان شوشتر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوشتر، در این نشست معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری گفت: شخصیت امام راحل و نفوذ ایشان در دل های مردم، انقلاب را به پیروزی رساند و آن را با وجود همه دشمنی ها خصوصا هشت سال جنگ تحمیلی تداوم بخشید.

محمد حسن کجبافی اظهار کرد: حضور گسترده مردم در برنامه های سالروز ارتحال این بزرگوار سبب ناامیدی دشمنان اسلام و خنثی شدن توطئه های آنها می شود. این مراسم باید هر سال بهتر از سال گذشته برگزار شود تا دشمنان این انقلاب حتی یک لحظه هم فکر تجاوز به این سرزمین را به خود راه ندهند.

وی افزود: لازم و ضروری است که تمامی دستگاه های اجرایی همکاری لازم را با ستاد برگزاری مراسمات و در راستای برگزاری باشکوه تر برنامه های خرداد ماه داشته باشند.

کجبافی ابراز کرد: شناساندن و ترویج اندیشه های ناب بنیانگذار انقلاب اسلامی به خصوص به نسل جوان بسیار حائز اهمیت بوده و برای این موضوع باید نهادهای فرهنگی با کمک یکدیگر نسبت به این امر ضروری برنامه های اجرایی داشته باشند.

در این جلسه برنامه ریزی های لازم برای اعزام مشتاقان به حرم معمار کبیر انقلاب صورت گرفت.

گفتنی است، پیش از جلسه شهرستانی نیز نشست استانی به منظور هماهنگی های لازم به صورت ویدیو کنفرانسی تشکیل شد.

۲۳۱