پیام تقدیر مسئولان ارشد شهرستان شوشتر از حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز قدس

امام جمعه، نماینده مردم و فرماندار شوشتر در پیامی مشترک از حضور پرشور مردم این شهرستان در راهپیمایی روز قدس قدردانی کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوشتر، متن پیام را در زیر می‌خوانید؛

باسمه تعالی

خداوند تبارک و تعالی را شاکریم که بار دیگر در سایه عنایات و الطاف‌اش و با بصیرت، ذکاوت و احساس تکلیف شما مردم همیشه همراه آرمان‌های نظام، روز قدس، این جهانی‌ترین میراث گرانسنگ بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران، امام خمینی (ره)، به عرصه‌ای زیبا و باشکوه از همبستگی علیه تجاوز و تعدی اشغالگران صهیونیستی و اعلان حمایت جهانی از فلسطین قهرمان تبدیل شد.

این حضور ماندگار و ارزشمند مردم روزه دار دارالمومنین شوشتر همراه با سراسر ایران اسلامی و همچنین مسلمانان و آزادی خواهان عالم، حول محور مسجد الاقصی این نخستین قبله گاه مسلمانان جهان و در راهپیمایی روز جهانی قدس، درخور تحسین است.

دفاع از مظلوم را در صحنه و در میدان امروز دیدیم و از اینکه خداوند منان به همه ما توفیق انجام این سفارش دینی را عطا نمود، قدردانیم و شکر گزاری می‌کنیم.

اینجانبان از حضور دشمن‌شکن شما مردم ولایتمدار شهرستان دارالمومنین شوشتر و همچنین تمامی دست‌اندرکاران برنامه‌ریزی و اجرای این راهپیمایی بزرگ تشکر و قدردانی می‌نمایم.

امید است تحت زعامت ولی امر مسلمین جهان و در پیروی از فرمایشات معظم له تا رسیدن به اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق و موید باشید.

 

حجت‌الاسلام محمدرضا حبیب‌پور – امام جمعه شوشتر

سهراب گیلانی – نماینده شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی

حجت‌اله دهدشتی – فرماندار شهرستان شوشتر

۳۱۴