پیام تبریک فرماندار شوشتر به مناسبت نوروز ۱۴۰۲

فرماندار شوشتر با صدور پیامی، فرا رسیدن سال ۱۴۰۲ خورشیدی و عید نوروز را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوشتر، متن پیام دکتر دهدشتی به شرح زیر است؛

به نام خدا

نوروز؛ عید بزرگ، باستانی و با شکوهی است که فرا رسیدن آن همواره حس طراوت، سرزندگی و نشاط را با خود به همراه دارد. امسال نیز این بهار با بهار قرآن تلاقی یافته و انشاءالله در سال جاری با ظهور امام مهدی (عج) بهاری‌تر و ارزنده‌تر گردد.

در سال قبل مجموعه دولت در شهرستان شوشتر با کمک دیگر مسئولان، روحانیون و علمای بزرگوار و همه دغدغه‌مندان، اقدامات و تلاش‌های بسیاری برای رفع مشکلات و حرکت به سمت پیشرفت انجام داد و نتایج مثبتی هم حاصل شد هرچند که هنوز تا رسیدن به نقطه رضایت بخش فاصله وجود دارد.

در سال جدید تلاش و کوشش همگانی برای تقویت مسیر خدمت به مردم باید مدنظر همه مسئولان و دست اندرکاران باشد تا رضایت مندی پروردگار متعال و مردم ولایتمدار جلب گردد.

قطعاً در اولویت برنامه ریزی‌ها، تلاش برای تحقق شعار《مهار تورم – رشد تولید》مدنظر مقام معظم رهبری جزء اولویت‌های کاری خواهد بود و همچنان که در یک سال اخیر نهاد فرمانداری در امر حمایت از مجموعه‌های تولیدی از هیچ کوششی دریغ ننموده، بیش از پیش به این مسئله توجه خواهد کرد.

اینجانب فرا رسیدن سال ۱۴۰۲ خورشیدی را به همه عزیزان به خصوص مردم شریف و مومن شهرستان دارالمومنین شوشتر، خانواده‌های معظم و معزز شهدا، جانبازارن، آزادگان و ایثارگران صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می‌کنم و از درگاه خداوند یکتا، روزگاری خوش، سرشار از موفقیت، سربلندی و سلامتی را برای همگان خواستارم.

حجت‌اله دهدشتی

فرماندار شهرستان شوشتر

۹۶