موافقتنامه راه اندازی شعبه پرداخت خسارت بیمه ایران در شوشتر صادر شد

 فرماندار شوشتر گفت: مدیرعامل بیمه ایران برای راه اندازی شعبه بیمه تعیین و پرداخت خسارت در این شهرستان موافقت کرده است و در حال پیگیری راه اندازی آن هستیم.

حجت اله دهدشتی با اشاره به اینکه متاسفانه شعبه ای از بیمه ایران در این شهرستان وجود ندارد بیان‌کرد: با توجه به جمعیت بیش از ۲۰۰ هزار نفری شوشتر و همچنین وجود شرکت‌ها، صنایع، وسایل نقلیه مختلف و جمعیت بالای کارگری در این شهرستان راه اندازی این شعبه ضروری است.

وی افزود: مردم این شهرستان به منظور تسهیل در امور تعیین و پرداخت خسارات بیمه نیاز به راه اندازی شعبه بیمه هستند چرا که برای پیگیری این موارد باید به شهرستان‌های دیگر مراجعه کنند که موجب زحماتی برای آن ها می شود.

دهدشتی ادامه‌داد: در سفر اخیر مدیرعامل بیمه ایران به شوشتر از وی درخواست شد تا نسبت به انجام فرآیندهای قانونی به منظور راه اندازی این شعبه اقدام گردد و با توجه به موافقت صورت گرفته به زودی شاهد فعالیت شعبه بیمه ایران در این شهرستان خواهیم بود.

فرماندار شوشتر گفت: با گشایش این شعبه بخش زیادی از مراجعات به خارج از شهرستان برای این منظور کاهش یافته و مردم می توانند در رابطه با تعیین و پرداخت خسارت با سرعت بیشتری امور خود را دنبال کنند که این مسئله رضایت مندی لازم را ایجاد می کند.

گفتنی است، مدیرعامل بیمه ایران به منظور دل جویی و دیدار با خانواده های جان باختگان حادثه تصادف مینی بوس در شهر شرافت که شهریورماه سال جاری رخ داده بود به شوشتر سفر کرده بود. / ایرنا

۷۰