پیام تبریک فرماندار شوشتر به مناسبت سالروز ولادت حضرت علی اکبر (ع) و هفته جوان

فرماندار شوشتر در پیامی ولادت حضرت علی اکبر (ع) و هفته جوان را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوشتر، در متن پیام دکتر دهدشتی آمده است:

به نام خدا

پویایی کشور در گرو جوانانی است که درون آن پرورش یافته، برای اعتلاء آن گام برداشته و با پشتکار و همت خود، آینده ای بهتر و مطلوب را رقم می‌زنند.

جوانان غیرتمند ایران اسلامی در سایه تعهد، تخصص، غیرت، خودباوری و ایمان، از پایه‌ها و ستون‌های اصلی سربلندی و اعتلای نظام و کشور هستند و در تحقق اهداف و چشم اندازهای گام دوم انقلاب نقشی محوری و اساسی دارند.

در طول سال‌های پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به ویژه در دوران دفاع مقدس و در بحران‌ها و شرایط سخت نیز، حضور فعالانه قشر جوان، افتخارات و دستاوردهای بزرگ و شیرینی را در عرصه‌های مختلف علمی، فناوری، اقتصادی، فرهنگی و… نصیب کشور کرده است.

دولت سیزدهم با نگاهی امید آفرین توجه به جوانان انقلابی، خلاق، نخبه، جهادی، متفکر و با نشاط را در پیشانی اقدامات خود قرار داده و بهره گیری از آنان را بر خود فرض دانسته است. به فرموده مقام معظم رهبری جوانان در هر جامعه و کشوری، محور حرکت‌اند و اگر حرکت سازندگی یا حرکت فرهنگی باشد جوانان جلوتر از دیگرانند.

نامگذاری سالروز ولادت جوان حماسه آفرین صحرای کربلا، اسوه شهامت، ولایتمداری، تعهد و مردانگی حضرت علی اکبر (ع) به عنوان روز جوان، انتخابی بی نهایت ارزنده، الهام بخش و حرکتی تاریخی در جهت الگوبخشی به جوان آگاه، متدین و متعهد است.

اینجانب نیز ضمن تبریک این میلاد خجسته و این روز میمون به جوانان پرشور و متعهد کشور عزیز ایران به ویژه به جوانان دارالمومنین شوشتر و آرزوی توفیقات روزافزون برای همگان، امیدوارم حضور سازنده و مشارکت پاینده این قشر در تمام میادین و صحنه‌های داخلی و خارجی زمینه ساز عزت، تعالی و افتخار آفرینی روزافزون برای ایران سربلند باشد.

حجت‌اله دهدشتی
فرماندار شهرستان شوشتر

۴۳