جشنواره طبخ آبزیان به میزبانی شوشتر برگزار می‌شود

فرماندار شوشتر گفت: پهنه ملی و استانی جشنواره طبخ آبزیان می تواند در معرفی بیش از پیش شهرستان شوشتر موثر بوده و ظرفیت های ما را نمایان تر سازد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوشتر، دکتر حجت اله دهدشتی روز چهارشنبه (۲۸ دی ماه) در جلسه هماهنگی برگزاری جشنواره طبخ آبزیان، اظهار کرد: در این جشنواره نشست تخصصی و پس از آن نمایشگاه عمومی پیش بینی شده که جهت برگزاری باشکوه آن نیاز است ضمن تقسیم کار بین بخش های مختلف، اهداف ارتقای این صنعت هم دیده شود.

وی افزود: ظرفیت تنوع اقوام در شهرستان شوشتر در این جشنواره حائز اهمیت است و مشارکت همه آن ها در برگزاری قوی تر برنامه بسیار موثر خواهد بود.

فرماندار شوشتر بیان کرد: با توجه به تاکیدات استاندار محترم مبنی بر تقویت صنعت آبزی پروری، برگزار کنندگان جشنواره سعی کنند فضایی برای ارائه مشکلات فعالان این حوزه به مسئولان و پیگیری آن ها به وجود آورند تا مثمر ثمر باشد.

دکتر دهدشتی گفت: علاوه بر موضوعات اقتصادی نیز به مسائل فرهنگی و ایجاد نشاط اجتماعی در این جشنواره باید توجه کرد و با راه اندازی غرفه های عرضه سوغات، صنایع دستی و… این مورد را پر رنگ تر نمود.

گفتنی است، جشنواره طبخ غذا قرار است روز سه شنبه ۴ بهمن ماه به میزبانی شوشتر و با حضور مسئولان کشوری و استانی برگزار شود.

۲۸۱