فرماندار ضمن گرامیداشت هفته بسیج عنوان کرد:

میدان فعالیت برای تمامی گروه‌های جهادی در شهرستان شوشتر مهیا است

فرماندار شوشتر فعالیت گروه‌های جهادی را یکی از مهم‌ترین ابزارهای سازندگی و توسعه کشور دانست.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوشتر، دکتر حجت‌اله دهدشتی روز شنبه در اولین روز از هفته بسیج و در همایش جهادگران فاطمی با گرامیداشت این هفته، اظهار کرد: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی امام (ره) دستور جهاد صادر کردند و فرمودند کارهای بر زمین مانده در کشور زیاد است که به دنبال آن همه اقشار جامعه در موضوع سازندگی و استقلال کشور پای‌کار آمدند.

وی افزود: این دستور یک فرهنگ نوین را در کشور پایه ریزی کرد و محصل، کارگر و دانشجو و… در راه پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی گام برداشته و تا به امروز هم این روحیه وجود دارد.

وی بیان کرد: در دولت کنونی و همینطور شهرستان شوشتر، میدان فعالیت برای تمامی گروه‌های جهادی مهیا است و هر آنچه بتوانیم برای این عزیزان انجام دهیم، دریغ نخواهیم کرد.

وی اذعان کرد: محرومیت‌زدایی و گفتمان‌سازی اندیشه‌های انقلابی از مهم‌ترین برنامه‌های دولت بوده و گروه‌های جهادی برای تحقق این برنامه‌ها نقش مؤثری دارند.

دکتر دهدشتی اضافه کرد: جهادگران هیچ‌گاه کار جهادی را به عنوان یک وظیفه نگاه نمی‌کنند بلکه به عنوان یک عمل اعتقادی و از روی عشق به ارزش‌های اسلام ناب محمدی، خدمتگذاری به مردم را خصوصاً در مناطق محروم در نظر دارند.

گفتنی است در این نشست، حجت‌الاسلام حبیب‌پور امام جمعه، سرهنگ نیسی‌زاده فرمانده ناحیه مقاومت بسیج، کجبافی معاون سیاسی و اجتماعی و پارسازاده معاون برنامه ریزی و هماهنگی عمرانی  هم حضور داشتند.

۳۲۲