تاکید فرماندار شوشتر بر عملی کردن جهاد تبیین در دستگاه‌ها و ادارت شهرستان

شورای فرهنگ عمومی شهرستان شوشتر در محل فرمانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوشتر، دکتر حجت‌اله دهدشتی در این نشست اظهار کرد: جهاد تبیین پیرو فرمایش مقام معظم رهبری فوری، قطعی و یک فریضه است و همه در هر جایگاهی باید آن را انجام دهند.

وی افزود: در دستگاه‌های اداری اقشار مختلف جامعه مخاطب آن‌ها هستند. ورزش و جوانان، آموزش و پرورش و… هر کدام جامعه هدفی را به عنوان گیرنده خدمات خود دارند که باید به نوعی برای آن‌ها تولید محتوا کرده و جهاد تبیین را عملی سازند.

نائب رئیس شورای فرهنگ عمومی اضافه کرد: هر دستگاه و اداره‌ای یک نفر را به عنوان مسئول حوزه جهاد تبیین باید مشخص و معرفی نمایند تا برنامه‌های مدنظر را عملیاتی کرده و پیگیری کند. این موضوع بسیار حائز اهمیت است و انتظار می‌رود مورد توجه همه قرار گیرد.

دکتر دهدشتی با تاکید بر راه‌اندازی قرارگاه‌های فضای مجازی بیان کرد: در مسئله محتواسازی و تبیین باید قوی‌تر عمل نمود و حتماً رسانه و فضای مجازی با کمک اصحاب رسانه می‌تواند تاثیرگذارتر باشد و در این موضوع باید از همه ظرفیت‌ها بهره مند شد.

وی گفت: همچنین یکی از مصوبات شورای فرهنگ عمومی که بنده انتظار دارم با قدرت به اجرا برسد تبیین منطق حکمرانی مقام معظم رهبری در بین مدیران ادارت است و انشاءالله این مسئله با برنامه ریزی شایسته توسط متولیان صورت گیرد.

گفتنی است، در این نشست که با حضور حجت الاسلام حبیب پور امام جمعه و حجت الاسلام اخوان صباغ مدیرکل تبلیغات اسلامی خوزستان برگزار شد، حجت‌الاسلام شوشتری نسب به عنوان رئیس جدید سازمان تبلیغات اسلامی معارفه و از زحمات حجت‌السلام مهدوی کیا تقدیر شد.

۲۶