تقدیر فرماندار شوشتر از هیئت‌های مذهبی و برگزارکنندگان مراسمات عزاداری

فرماندار شوشتر از تلاش‌های بی‌دریغ و خالصانه هیئت‌های مذهبی و همچنین دستگاه‌های ذیربط این شهرستان در برپایی عزاداری سید و سالار شهیدان تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوشتر، دکتر دهدشتی در متن این پیام نوشته است:

عزاداری امام حسین (ع) انسان‌ساز است و گریه بر مصیبت اهل بیت (ع) ثواب زیاد دارد و سوزاننده گناهان است. محرم فرصت مناسبی برای بصیرت بخشی به جامعه به خصوص نسل جوان است و باید نهایت بهره را در این ایام برد. در طول تاریخ نیز، خیمه عزای حسین (ع) بر ستون شور و شعور بر پا بوده و همین هم رمز ماندگاری عزای اباعبدالله (ع) در پس قرن‌ها است.

الحمدالله در تمام حوزه شهرستان دارالمومنین شوشتر، روستاها و شهرها با غیرت و تعصب دینی مراسمات دهه اول محرم و روزهای تاسوعا و عاشورا را با شکوه برگزار کردند. تدبیر و درایت ارزنده و برنامه‌ریزی درست هیئات مذهبی و همراهی مردم فهیم این دیار، سبب شد مراسم سوگواری با جلوه‌هایی بی‌نظیر از عشق و ارادت به سرور و سالار شهیدان(ع) ترسیم گردد.

اینجانب از ائمه جمعه و جماعات، روحانیون و وعاظ، پیرغلامان، مداحان، مدیران و دست اندرکاران هیئت‌های مذهبی، هیئت امنای مساجد و حسینیه‌ها، نیروهای نظارتی، انتظامی، تمامی عوامل خدماتی و اجرایی و کلیه سوگواران حسینی که به حق در نشان دادن ارادت خود به اهل بیت (ع) همیشه زبانزد هستند، تقدیر و تشکر می‌کنم.

حجت اله دهدشتی

فرماندار شهرستان شوشتر

۲۰۸