بخشداری میان آب افتتاح شد


بخشداری میان آب به مرکزیت عرب حسن به صورت رسمی افتتاح شد

صبح امروزبا حضور حجت الاسلام سادات ابراهیمی نماینده مردم شوشتر وگتوند در مجلس شورای اسلامی-حیدر نجفی فرماندار شهرستان شوشتر وعده ای از مسئولین واهالی منطقه بخشداری میان آب رسما افتتاح شد.

در این مراسم که در روستای عرب حسن برگزار شد حیدر نجفی فرماندار شهرستان شوشتر با اشاره به اهمیت ارتقا روستاها اظهار داشت:ارتقا روستاها وتفکیک مدیریت ها نقش عمده ای دربهبود امور ورسیدگی به کار مردم می شود.

وی در ادامه افزود:افتتاح بخشداری میان آب با امکانات شهرستان انجام شده وسازمان جهاد کشاورزی به صورت موثر همکاری کرده وشبکه بهداشت ودرمان با در اختیار گذاشتن ساختمان این امر را تسریع کردند.

فرماندار شوشتر با اشاره به اهمیت افتتاح بخشداری قبل از انتخابات شورای شهر وروستاو ریاست جمهوری اعلام کرد:از روز ۲۱فروردین کار انتخابات شوراهای شهر وروستا عملا شروع شده وهیئت اجرایی در بخشداری تشکیل خواهد شد.

نجفی در ادامه سخنان خود افزود:بخش میان آب بخشی برخوردار می باشد ودارای آینده روشنی است و۵۵روستا در این بخش واقع شده ودر ۴۶ روستای این بخش انتخابات برگزار خواهد شد.

وی طرح های بزرگ کشاورزی ازجمله داریون۱-۲و۳را از دیگرزمینه ها در توسعه بخش  برشمردواظهار امیدواری کردطرح های بزرگتر کشاورزی در میان آب به مرحله اجرا گذاشته شود.

گفتنی است عبدالحسین رحیمی در اسفند سال گذشته به عنوان بخشدار میان آب انتخاب شد .وی دارای مدرک فوق لیسانس حقوق عمومی است .

رحیمی در این جلسه ابراز امیداوری کرد با همکاری مسئولین واهالی وبزرگان منطقه بتواند روند پیشرفت وتوسعه بخش را تسریع بخشدودر سالگرد تاسیس بخشداری بتواند گزارش آن را ارائه دهد.

 

 

 

۳۱۵۵