فرماندار شوشتر خبر داد برگزاری مراسم ۹ دی به همراه نماز وحدت در شوشتر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان حیدر نجفی امروز  اظهار داشت: مراسم ۹ دی شهرستان شوشتر پیش از ظهر فردا در مسجد آل طیب برگزار می شود.

وی با اشاره به اینکه تدارک برگزاری مراسمی باشکوه دیده شده است، تاکید کرد: در این مراسم پس از سخنرانی که قرار است راس ساعت ۱۱ صبح ایراد شود، نماز وحدت نیز برگزار می شود.

وی با اشاره به اینکه باید در راستای شناخت روز ۹ دی تلاش زیادی کرد، افزود: باید تلاش کرد تا واقعه ۹ دی را بیشتر بشناسیم و در این راستا باید تحلیل های صحیح و عمیق از شرایط سال ۸۸ ارائه شود.

نجفی با اشاره به اینکه گذر از فتنه ۸۸ کار بسیار دشواری بود، خاطر نشان کرد: گذر از فتنه بسیار سخت بود و به این دلیل تنها باید بر بصیرت و هوشیاری مردم تکیه کرد.

رئیس شورای اداری شهرستان شوشتر افزود: ۹ دی روزی است که مردم به فرمان مقام معظم رهبری برای برچیدن فتنه و فتنه گران به میدان آمدند.

وی خاطر نشان کرد: ایران اسلامی در شرایط کنونی هوشیار و مقتدر در جامعه جهانی در حال پیشروی است و به این دلیل هیچ ترس و واهمه ای از تهدیدات استکبار جهانی به خود راه نمی دهد.

وی افزود: فتنه ۸۸ برای تضعیف نظام جمهوری اسلامی ایران بود ولی استکبار جهانی به این خواسته خود نرسید و در این باره نیز ناکام ماند و بار دیگر پیروز میدان ملت غیور ایران اسلامی بود.

نجفی تاکید کرد: همه مردم به ویژه امت حزب الله را برای حضوری پرشور در مراسم ۹ دی دعوت می کنیم و تلاش داریم تا برنامه ای غنی برای حضار اجرا شود.

 

۱۶۱۱