پیام تبریک فرماندار شوشتر به جامعه فرهنگیان به مناسبت روز معلم

فرماندار شوشتر در پیامی روز معلم را به جامعه فرهنگیان تبریک گفت.

فرماندار شوشتر در پیامی روز معلم را به جامعه فرهنگیان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوشتر، متن پیام دکتر دهدشتی به شرح زیر است:

 

به نام خدا

روز معلم، روز یادآوری شهادت معلم بزرگوار انقلاب استاد شهید مطهری را به معلمان عزیز، مربیان، اساتید و جامعه فرهنگیان تبریک و تهنیت عرض می‌کنم. همچنین ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه مردم شریف دارالمومنین شهرستان شوشتر، عید سعید فطر را تبریک گفته و از خداوند متعال برآورده شدن حاجات همه مسلمانان را مسئلت می‌نمایم.

مقدمه رشد، شکوفایی، دانایی و تعالی هر فرد طی کردن مسیر تعلیم و تربیت اوست و این مسئله با زحمت فراوان بزرگوار و عزیزی به نام «معلم» ممکن می‌شود. معلمی که به عنوان راهبر و راهنما در مسیر رشد انسان و غلبه او بر ضعف‌ها عمل می‌کند و به این دلیل از جایگاه معنوی والایی در جوامع مختلف و همچنین در دین مبین اسلان برخوردار است.

آموزگاران همواره در تاریخ اثرگذار و نقش آفرین بوده و خواهند بود چرا که به واسطه تلاش آن‌هاست که اندیشمندان، بزرگان و شخصیت‌های علمی متعدد تربیت شده و در جهان ما دست به تغییرات شگفت انگیز یا اختراعات ماندگاری زده‌اند.

اینجانب صمیمانه از تلاش خستگی ناپذیر و ایثار این قشر فرهیخته جامعه در امر آموزش و تعلیم فرزندانمان تقدیر و تشکر می‌کنم و امیدوارم با اتکا به لطف الهی و تحت توجهات حضرت ولی عصر(عج) و همچنین رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) شاهد ارتقاء و اعتلای بیشتر و روزافزون نظام تعلیم و تربیت کشور باشیم.

حجت‌اله دهدشتی

فرماندار شهرستان شوشتر

۹۰