پیام تبریک فرماندار شوشتر به مناسبت روز کارگر

فرماندار شوشتر با صدور پیامی، فرا رسیدن روز کارگر را تبریک گفت.

فرماندار شوشتر با صدور پیامی، فرا رسیدن روز کارگر را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوشتر، در پیام دکتر دهدشتی آمده است؛

باسمه تعالی

در عصر حاضر بخش زیادی از شادی و نشاط جامعه با اقتصاد فعال مرتبط بوده و به کار، تولید و تلاش وابستگی قابل توجهی دارد.

کار، تولید و اقتصاد فعال نیز علاوه بر ابزار و تجهیزات قطعاً و عمدتاً به نقش موثر نیروی کار و کارگر ارتباط داشته و بدون این قشر مهم جامعه، وضعیت اقتصادی ذکر شده فراهم نخواهد شد.

برای حمایت از کارگران صرفاً نباید با حرف، بلکه بایستی عملاً اقدام نمود. چون کارگر، همانگونه که رهبر معظم انقلاب اسلامی فرموده‌اند، ستون فقرات اقتصاد تولیدی و کاری در کشور است. بنابراین فرمایش باید با پشتیبانی از تولید، در واقع عزیزان قشر کارگر را تقویت کنیم.

ضمن آنکه ارزش والای کارگر در احادیث و روایات دین مبین اسلام به خوبی قابل بررسی است. در همین رابطه حضرت امام صادق (ع) فرمودند کسی که برای تأمین معاش و مایحتاج زندگی خانواده‌اش تلاش کند، مانند رزمنده‌ای است کـه در راه خدا می‌جنگد.

بنده از همه دستگاه‌ها در شهرستان شوشتر انتظار دارم با این نگاه که دفاع از تولید، به نوعی پشتیبانی از کارگر و احتمالاً منجر به کاهش بیکاری خواهد بود گام برداشته و از مسئله تولید با جدیت حمایت کنند.

اینجانب با تبریک روز کارگر به خصوص به همه کارگران زحمتکش در شهرستان شوشتر، از تلاش‌های این عزیزان تقدیر و تشکر می‌کنم. امیدوارم و از خداوند متعال مسئلت می‌نمایم که به همه ما توفیقی عنایت کند تا بتوانیم برای رونق کار، تولید و اشتغال و حمایت از قشر کارگر، گام‌های موثر برداشته و در این مسیر موفق عمل کنیم.

حجت‌اله دهدشتی

فرماندار شهرستان شوشتر

۲۵۸