با صدور پیامی مشترک؛

امام جمعه و فرماندار شوشتر از حضور باشکوه مردم در راهپیمایی روز قدس قدردانی کردند

فرماندار و امام جمعه شوشتر با صدور پیامی، از حضور باشکوه مردم شهرستان در مراسم راهپیمایی روز قدس تقدیر کردند.

فرماندار و امام جمعه شوشتر با صدور پیامی، از حضور باشکوه مردم شهرستان در مراسم راهپیمایی روز قدس تقدیر کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوشتر، در متن پیام دکتر دهدشتی و حجت‌الاسلام حبیب‌پور آمده است:

باسمه تعالی

روز قدس یکی از برجسته‌ترین یادگاران معمار کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) است که به فرموده آن بزرگوار، این روز تنها مربوط به فلسطین نیست و در واقع مناسبتی متعلق به تمام جهان اسلام است.

روز قدس نماد مقابله مستضعفان و مظلومان عالم با زورگویان و مستکبران مخصوصاً آمریکای جنایتکار و رژیم کودک‌کش و غاصب صهیونیستی است و به همین علت از ارزش‌های دینی، اخلاقی و انسانی والایی برخوردار است.

امروز مردم شریف، مومن و ولایتمدار شهرستان دارالمومنین شوشتر مثل همیشه نشان دادند که در برابر استبداد به هیچ وجه سکوت نکرده و فریاد عدالت‌خواهی سر می‌دهند. به راستی که سخن زیبای امام راحل که فرمودند ملت ما و توده میلیونی آن در عصر حاضر بهتر از ملت حجاز در عهد رسول‌الله (ص) و مردم کوفه در عهد امیرالمومنین(ع) هستند، عمیقاً قابل ملاحظه است.

اینجانبان ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه مومنین عزیز در ماه مبارک رمضان، از حضور پررنگ و باشکوه مردم بزرگوار و ولایت‌مدار شهرستان شوشتر در راهپیمایی روز قدس تشکر و قدردانی می‌کنیم. همچنین از همه مسئولان، دستگاه‌های انتظامی و امنیتی، اجرایی، خدماتی و سایر نهادهایی که برای برپایی این حضور متعصبانه همکاری کردند، سپاسگزاریم. امیدواریم با عنایت پروردگار متعال و در پرتو رهنمودهای مقام معظم رهبری ضمن مشاهده پایان عمر رژیم صهیونیستی و دیگر مستکبران و ظالمان، به زودی پرچم این انقلاب و نهضت را دستان مبارک امام عصر (عج) تقدیم نماییم.

حجت‌الاسلام محمدرضا حبیب‌پور – امام جمعه شوشتر

حجت‌اله دهدشتی – فرماندار شهرستان شوشتر

۹۴