معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار خبر داد:

افزایش چشمگیر ورود مسافران نوروزی به شوشتر / برگزاری جلسه خدمات سفر با حضور نماینده شوشتر و گتوند

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار شوشتر گفت: در سه روز اخیر با ورود چشمگیر گردشگران و مسافران به شهرستان شوشتر مواجه‌ بوده‌ایم که پس از گذشت دو سال از محدودیت‌های کرونایی این اتفاق افتاده است.

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار شوشتر گفت: در سه روز اخیر با ورود چشمگیر گردشگران و مسافران به شهرستان شوشتر مواجه‌ بوده‌ایم که پس از گذشت دو سال از محدودیت‌های کرونایی این اتفاق افتاده است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوشتر، مهندس محمدحسن کجبافی شامگاه دوشنبه در جلسه ستاد خدمات سفر که با حضور سردار گیلانی نماینده مردم شهرستان‌های شوشتر و گتوند برگزار گردید، اظهار داشت: برنامه ریزی‌های بسیار زیادی علیرغم مشکلات فراوانی که با آن‌ها روبرو بودیم و دغدغه‌های زیادی که در حوزه‌های مختلف وجود داشته، برای ارائه مناسب خدمات سفر نوروزی صورت گرفته است.
وی ادامه داد: حتی فرماندار محترم به جزئیات مسائل و برنامه‌های کمیته‌های نوروزی ورود پیدا کرده و علاوه بر آن ۵ نفر را به عنوان بازرس ویژه فرماندار انتخاب کردند و مسائل را به طور جد و لحظه‌ای رصد می‌کنند.
وی افزود: در بعضی کمیته‌ها اقدامات خوبی انجام شد و حتی ابتکاراتی نیز صورت گرفته، اما در چند کمیته دیگر آن‌طور که انتظار می‌رفت در چند روز اول تعطیلات اقدامات به صورت رضایت بخش پیش نرفت.
وی گفت: انتظار ما این است تمامی اعضای ستاد خدمات سفر طبق برنامه‌های تعیین شده گام برداشته و خدماتی در شان و شایسته هم شهرستان شوشتر و هم مسافران و گردشگران نوروزی ارائه دهند. از ۲۹ اسفند تا به امروز حدود ۳۰ هزار نفر از آثار تاریخی شوشتر بازدید داشته اند.
همچنین سردار حاج سهراب گیلانی نماینده مردم در این جلسه با اشاره به تماس‌ها و پیگیری‌های متعدد مردم برای افزایش کیفی سطح خدمات ارائه شده به مسافران، خواستار اجرای دقیق و صحیح وظایف دستگاه‌ها در ایام تعطیلات نوروز شد.
گفتنی است، در این نشست مشکلات گزارش شده در ارائه خدمات سفر مورد بررسی قرار گرفته و نماینده مردم محترم شوشتر و گتوند و معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار بر رفع فوری آن‌ها تاکید کردند.

۳۰۸