پیگیری برخی مشکلات آب و فاضلاب شوشتر در سفر مدیرعامل آبفا به شهرستان / بازدید سرپرست فرمانداری و مدیرعامل آبفا خوزستان از تصفیه خانه فاضلاب شوشتر + عکس

دکتر دهدشتی سرپرست فرمانداری و دکتر کرمی نژاد با حضور در تصفیه خانه فاضلاب شهر شوشتر ضمن بازدید از تاسیسات موجود در آن، مشکلات حوزه آب و فاضلاب در شهرستان را بررسی کردند.

برخی مسائل و مشکلات حوزه آبفا شهرستان شوشتر در بازدید مدیرعامل آبفا خوزستان و سرپرست فرمانداری شهرستان از تصفیه خانه فاضلاب شهر شوشتر مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوشتر، دکتر دهدشتی سرپرست فرمانداری و دکتر کرمی نژاد با حضور در تصفیه خانه فاضلاب شهر شوشتر ضمن بازدید از تاسیسات موجود در آن، مشکلات حوزه آب و فاضلاب در شهرستان را بررسی کردند.

در این بازدید مقرر شد جهت راه اندازی این تصفیه خانه، پروژه در روزهای آینده به مرحله مناقصه رفته و با تعیین پیمانکار تکمیل شدن آن در دستور کار قرار گیرد.

اقدامات لازم در خصوص فعال کردن پروژه فاضلاب منطقه بین الحرمین نیز که اخیراً متوقف شده بود، برنامه ریزی شده و به زودی با تعیین پیمانکار عملیات آن ادامه خواهد یافت.

ایستگاه‌های شماره ۵ و ۱۳ پمپاژ فاضلاب جهت ساماندهی و راه اندازی مجدد و ایستگاه شماره ۸ جهت ساخت هم جزء دیگر پروژه‌هایی خواهند بود که امور لازم جهت مناقصه آن‌ها در ماه جاری انجام خواهد شد.

همچنین مشکل جمع آوری آب‌های سطحی ناشی از بارندگی که منطقه شهرک علم الهدی را با مشکل مواجه کرده بود، با برنامه ریزی پروژه‌ای توسط شرکت آب و فاضلاب خوزستان به زودی اجرا می‌شود.

برخی موارد دیگر مانند رفع نواقص ایستگاه‌های پرچیزستان و چمترخان، پیگیری برای شروع به کار ایستگاه پمپاژ آب سه راهی دیلم – شعیبیه که آب شرب حدود ۱۸ روستا را تقویت و تامین خواهد کرد، پیگیری از طریق قرارگاه سازندگی امام حسن (ع) به منظور تسریع در آغاز عملیات آبرسانی به روستاهای میان آب و دهستان شهید مدرس از جمله موضوعات دیگر در این بازدید بود.

مهندس کجبافی معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری و ناصر سرپرست آبفا شوشتر نیز در این برنامه حضور داشتند.

۲۶۰