معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار شوشتر:

تمهیدات لازم برای تامین میوه شب عید اندیشیده شود

تأمین به موقع کالاهای اساسی مورد نیاز مردم، قیمت گذاری کالاها و نظارت و بازرسی بر واحدهای صنفی از مهم‌ترین وظایف ستاد تنظیم بازار است که باید در روند آن جدیت به خرج داد.

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری شوشتر گفت: تأمین به موقع کالاهای اساسی مورد نیاز مردم، قیمت گذاری کالاها و نظارت و بازرسی بر واحدهای صنفی از مهم‌ترین وظایف ستاد تنظیم بازار است که باید در روند آن جدیت به خرج داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوشتر، مهندس محمدحسن کجبافی روز چهارشنبه در جلسه ستاد تنظیم بازار اظهار کرد: در دو سال اخیر با توجه به شیوع ویروس بیماری کرونا،جلسات ستاد نوروزی شهرستان برگزار نگردید، اما این احتمال وجود دارد که در صورت ثبات وضعیت کرونایی نوروز امسال پررنگ‌تر برگزار شود بنابراین نیاز است تمهیدات لازم برای تامین میوه و کالاهای مورد نیاز عید اندیشیده شود.

وی افزود: برای حفظ حقوق مصرف کنندگان و ممانعت از افزایش غیرقانونی قیمت ها، کم فروشی و دیگر تخلفات احتمالی انجام گشت های مستمر و حضور همیشگی بازرسان در سطح بازار مورد توجه اعضای ستاد باشد.

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری ادامه داد: مردم به اصناف اعتماد دارند و اصناف نیز بارها ثابت کرده اند که همراه و در کنار مردم هستند. البته انجام گشت‌های مستمر و حضور همیشگی بازرسان در سطح بازار اعتماد عمومی در این حوزه را افزایش خواهد داد.

مهندس کجبافی گفت: با توجه به اینکه تمام اقلام و محصولات کشاورزی و دامی به وسیله جهاد کشاورزی توزیع می‌شود، جهاد کشاورزی به صورت ویژه موارد تنظیم بازار را با همکاری ادارات صمت و تعزیرات حکومتی و اتاق اصناف دنبال کند تا مشکلی به وجود نیاید.

۳۰۱