متن تقدیر سرپرست فرمانداری شوشتر به جهت حضور پرشور مردم شهرستان در مراسم بزرگداشت روز ۹ دی

سرپرست فرمانداری شوشتر در پیامی از حضور اقشار مختلف مردم در مراسم بزرگداشت روز بصیرت و میثاق امت با ولایت قدردانی کرد.

سرپرست فرمانداری شوشتر در پیامی از حضور اقشار مختلف مردم در مراسم بزرگداشت روز بصیرت و میثاق امت با ولایت قدردانی کرد.

در متن پیام دکتر دهدشتی آمده است؛

در زمره نعمات پرشمار خداوند تبارک و تعالی، می‌توان وجود بصیرت و حرکت امت اسلامی در صراط مستقیم و تحت فرامین و هدایت‌های عالمانه رهبری معظم و مقتدر انقلاب اسلامی را نام برد.

اینکه با وجود تمام فشارها و هجمه‌های تبلیغاتی دشمنان، ملت عزیز ما در برابر فتنه‌ها با آگاهی و درایت می‌ایستند و مسیر خود را از ولایت جدا نمی‌کنند، مطمئناً در تاریخ به عنوان یکی از نقطه قوت‌های عصر حاضر ثبت و ضبط خواهد شد.

مردم شریف، مومن و ولایت‌‌مدار شهرستان شوشتر همچون ۴ دهه گذشته نیز نشان می‌دهند که دشمنان خود و انقلاب را به خوبی می‌شناسند و در هر زمان و در میان گرد و غباری که دشمنان فتنه‌گر خارجی و دنباله‌های بی غیرت داخلی آنان به پا می‌کنند هرگز نه راه را گم می‌کنند و نه دست از راهبر واقعی که همانا ولایت فقیه است بر می‌دارند.

اینجانب ضمن گرامیداشت ایام شهادت حضرت صدیقه طاهره (س) و دومین سالگرد شهادت سردار دل‌ها شهید حاج قاسم سلیمانی، از حضور پرشور و انقلابی مردم عزیز دارالمومنین شوشتر در مراسم بزرگداشت ۹ دی که روز بصیرت و میثاق امت با ولایت است، صمیمانه تقدیر و تشکر می‌نمایم. امیدوارم با لطف پروردگار متعال و در سایه توجهات ولی عصر (عج) و رهنمودهای مقام معظم رهبری همواره زمینه عزت و افتخار کشور و ملت فرهیخته‌مان در حوزه‌های گوناگون فراهم شود.

حجت‌اله دهدشتی

سرپرست فرمانداری شهرستان شوشتر

۱۴۷