در نشستی به ریاست سرپرست فرمانداری؛

مسائل و مشکلات مربوط به آب شرب شهرستان شوشتر بررسی شد

سرپرست فرمانداری شوشتر گفت: مشکلات مردم در حوزه آب جزء مهم‌ترین مسائل و مطالباتی است که باید با هم‌افزایی و ارائه برنامه‌های دقیق نسبت به رفع آن‌ها تلاش کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوشتر، دکتر حجت‌اله دهدشتی روز چهارشنبه در نشست بررسی مسائل حوزه آب شهرستان شوشتر که با حضور آقای قمیشی معاون آبفا خوزستان برگزار شد، اظهار کرد: اینکه مردم عزیز ما به جهت در دسترس نبودن نعمت آب دچار زحمت شده و آزرده خاطر باشند، قابل تحمل نیست که باید با نگاه جدی‌تری حل این موضوع را مدنظر قرار داد‌.

وی افزود: در جلسه‌ای که اخیراً به همراه آقای گیلانی نماینده محترم مردم در دفتر آقای کرمی‌نژاد مدیرعامل آبفا خوزستان داشتیم، مشکلات مورد پیگیری قرار گرفت و طرح‌هایی ارائه شد که نیاز است آن‌ها را با سرعت عملیاتی کنیم.

وی بیان کرد: همگرایی و مشارکتی که تاکنون در شهرستان بوده باید تقویت شده و با تدوین برنامه‌های کوتاه و بلند مدت حداقل بخش‌هایی از مشکلات مردم در حوزه آب به خصوص روستاها را رفع کنیم.

دکتر دهدشتی سرپرست فرمانداری شوشتر همچنین بر پیش‌بینی‌ وقوع خشکسالی احتمالی تاکید کرد و گفت: قبل از اینکه دیر شده و دچار بحران آبی شویم دستگاه‌های مربوطه باید از الان برای تابستان آینده طرح و برنامه ارائه دهند تا با اجرایی کردن آن‌ها بحران‌های پیش‌بینی نشده و احتمالی را پشت سر بگذاریم‌.

در این نشست، موضوعاتی از جمله تکمیل طرح آبرسانی شهر گوریه، پیگیری تامین اعتبارات لازم برای تصفیه خانه ۲۵ هزار مترمکعبی، مدیریت مصرف و بهره‌برداری از خط انتقال آب حیات، پیگیری برای جمع‌آوری انشعابات غیرمجاز و برنامه‌ریزی تامین منابع آب روستاهای دهستان شهید مدرس مورد بررسی قرار گرفتند.

۳۳۳