فرماندار در بازدید از پروژه تصفیه خانه:

تصفیه خانه ۲۵ هزار مترمکعبی آب شرب شوشتر حدود ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد + عکس

فرماندار شوشتر از تصفیه خانه تامین آب شرب ۲۵ هزار متر مکعبی شهرستان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوشتر، مهندس حسین پنبه دانه پور در حاشیه این بازدید گفت: پروژه تصفیه خانه ۲۵ هزار مترمکعبی حدود ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد اما با توجه به اینکه پروژه ملی است، در تامین بودجه دچار مشکل شده که پیگیر جذب اعتبار برای پایان آن هستیم.

وی افزود: با توجه به این مسائل و طبق پیش بینی‌ها تلاش می‌کنیم تا در فصل پاییز این پروژه مهم حوزه آب به بهره‌برداری برسد.

فرماندار شوشتر با اشاره به اهمیت این پروژه ادامه داد: تامین آب شرب در شوشتر از طریق چاه‌های جذبی صورت می‌گیرد اما با توجه به مشکلات تامین آب در سال‌های گذشته، تصفیه خانه در حال احداث به صورت سطحی آب را از رودخانه تامین خواهد کرد.

وی ابراز کرد: با بهره‌برداری از پروژه تصفیه خانه، در یک شبانه روز ۲۵ هزار متر مکعب آب شرب در شوشتر وارد شبکه خواهد شد و از مشکلات تامین آب به صورت قابل توجهی کاسته می‌گردد.

مهندس پنبه دانه پور گفت: سازمان آب و برق برای پیشرفت این پروژه همکاری خوبی داشته و به این جهت از مدیران این مجموعه قدردانی می‌کنم. امیدواریم ادامه این عملیات عمرانی با تزریق بودجه سرعت گرفته و به زودی به پایان برسد.

لازم به ذکر است، در این بازدید ناصرپور مدیر پروژه‌های آب و برق شمال خوزستان، اورک مجری پروژه‌های شمال، عبدالله پور مدیر آبفا شوشتر و اسفندیاری سرپرست شهرداری شوشتر حضور داشتند.

۱۴۱