فرماندار شوشتر در جلسه شورای اداری:

مسئولان نسبت به مردم عزیز همیشه پاسخگو باشند / تبلیغ روئسای ادارات له یا علیه یک کاندیدای خاص جرم و تخلف است + تصاویر

فرماندار شوشتر گفت: هرچه به انتخابات نزدیک تر می شویم، معاندین بر طبل دشمنی با نظام و انقلاب و مقام معظم رهبری بیشتر می کوبند. بنابراین باید همه ما مواظب هجمه های اینچنینی باشیم.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوشتر، مهندس حسین پنبه دانه پور فرماندار شهرستان امروز سه شنبه در جلسه شورای اداری و ستاد پیشگیری و رسیدگی به تخلفات انتخاباتی که در تالار فرهنگ برگزار می شد، اظهار کرد: تبلیغ روئسای ادارات یا عوامل او له یا علیه یک کاندیدای خاص خصوصاً در ساعات کاری جرم و تخلف است. انتظار داریم مسئولان محترم به این نکته توجه داشته باشند و اقدامی صورت نگیرد که مجبور به بازخواست رئیس اداره ای شویم.

وی با اشاره به وضعیت موجودی اقلام مصرفی مردم در روزهای اخیر بیان کرد: در روزهای گذشته و در تامین اقلام مصرفی مردم خصوصاً گوشت مرغ اقدامات خوب و عاجلی صورت گرفت که البته باید از همراهی و کمک های امام جمعه محترم و ادارات مربوطه قدردانی کنم که به موقع حضور پیدا کردند.

رئیس شورای اداری شهرستان شوشتر ابراز داشت: دیروز و امروز حدود ۱ و نیم تا ۲ برابر نیاز مصرفی شهرستان مرغ وارد شده و الحمدالله وضعیت نسبت به قبل بهتر است و امیدواریم در تمام استان این مشکل مرتفع شود.

مهندس پنبه دانه پور در بخشی دیگر از صحبت هایش به تلاش های کادر درمان و بهداشت در مبارزه با کرونا اشاره کرده و افزود: از پرسنل بهداشت و درمان به تبعیت از حکیم و عالم عزیزمان مقام معظم رهبری همچون همیشه قدردانی می کنم. بعد از گذشت چندین هفته از قرار داشتن در وضعیت قرمز کرونایی و با افزایش رعایت پروتکل های بهداشتی و همراهی مردم عزیز الحمدالله در وضعیت نارنجی قرار گرفتیم.

وی اضافه کرد: به برکت این عید و ولادت حضرت امام حسن مجتبی (ع) خداوند تبارک و تعالی را قسم می دهیم که این بلیه را سر عالم باز کرده و جهان را در وضعیت عادی ببینیم.

وی همچنین بر موضوع احترام به ارباب رجوع تاکید کرد و گفت: مسئول یعنی کسی که مورد سوال قرار می گیرد و با توجه به آن از همه مسئولان می خواهم که نسبت به مردم عزیز همیشه پاسخگو باشند. این موضوع یک قانون است و باید با مراجعه کنندگان با تکریم و احترام رفتار کرده و پاسخگوی موارد باشیم.

گفتنی است پس از پایان جلسه، نمایشگاه کتاب در محل تالار فرهنگ با حضور امام جمعه، فرماندار و مسئولان افتتاح و مورد بازدید قرار گرفت.

۵۸۴