برخی کم کاری ها در حوزه مسکن مهر پذیرفتنی نیست

فرماندار شوشتر گفت : برخی کم کاری ها در حوزه مسکن مهر پذیرفته نیست / مصوبات نباید روی کاغذ باقی بمانند به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوشتر مهندس پنبه دانه پور در نشست شورای مسکن این شهرستان بیان کرد : مسئولان دستگاه های اجرایی و خدماتی باید به تعهداتی که در جلسه می پذیرند ، پایبند باشند و در جهت عملی کردن آنها بکوشند .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوشتر مهندس پنبه دانه پور در نشست شورای مسکن این شهرستان بیان کرد : مسئولان دستگاه های اجرایی و خدماتی باید به تعهداتی که در جلسه می پذیرند ، پایبند باشند و در جهت عملی کردن آنها بکوشند .
وی افزود : مشکل فضای سبز یکی از دغدغه های ساکنان این مناطق است که اداره راه و شهرسازی موظف است ظرف کمتر از یک هفته طرح ها و نقشه های مربوطه را به شهرداری تحویل دهد و شهرداری نیز باید نسبت ایجاد فضای سبز اقدام کند و اگر جایی نیاز است از سمن ها و منابع طبیعی هم کمک بگیرد .
رییس شورای مسکن شوشتر ادامه داد : پروژه بهسازی و آسفالت معابر این مناطق نیاز به سرعت بیشتری دارد و پیمانکار باید ضمن هماهنگی با دیگر دستگاه های خدمات رسان ، این پروژه ها را تکمیل کند .
وی گفت : دستگاه های خدمات رسان موظف به ارائه خدمات به ساکنان این منطقه هستند و اینکه برخی دستگاه ها به بهانه به صرفه نبودن از ایجاد زیرساخت ها دوری می کنند اصلا قابل قبول نیست و با آنها برخورد می شود .
فرماندار شوشتر با اشاره به برخی مشکلات در تعاونی ادارات سایت ۷۶ هکتاری افزود : شهرداری ، اداره برق ، مخابرات و دیگر دستگاه های خدمات رسان باید تلاش کنند تا با یک برنامه زمان بندی و منسجم، نسبت به حل مشکلات این منطقه اهتمام ورزند .
وی گفت : ساخت و سازهای غیر مجاز و یا خارج از طرح نیز در این مناطق گزارش شده که راه و شهرسازی و شهرداری باید با قاطعیت به این موضوع ورود کرده و برای متخلفان پرونده تشکیل دهند .
واتس‌اپ اخبار فرمانداری شوشتر ۳
‏https://chat.whatsapp.com/GkdMMh5rixZDmwzzsCyggH

کانال سروش
‏‎‏https://sapp.ir/farmandari.shoushtar

۱۴۹