فرماندار با حضور در دهستان مدرس بخش مرکزی؛

دستورات جدی فرماندار شوشتر برای حل مسائل دهستان شهید مدرس + عکس

فرماندار شوشتر با حضور در دهستان شهید مدرس در بخش مرکزی، بررسی و پیگیری جدی مسائل و مشکلات روستاهای این منطقه را در دستور کار قرار داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، مهندس حسین پنبه‌دانه‌پور فرماندار شهرستان، صبح امروز با همراهی روئسای ادارات خدمات‌رسان، جهت بررسی مسائل و مشکلات در دهستان شهید مدرس بخش مرکزی حضور یافت.

فرماندار شوشتر در مورد این بازدید گفت: مسائل و کاستی‌های روستاهای دهستان شهید مدرس، از سال‌های قبل به ارث رسیده و متاسفانه مردم عزیز ما برخی خدمات لازم را دریافت نکرده‌اند.

مهندس پنبه‌دانه‌پور اظهار کرد: بیشترین مشکلات این منطقه در حوزه‌های آب، راه، برق و بهداشت است که تمام موارد را مردم شریف این روستاها، با اعضای شورای اداری در میان گذاشتند.

وی افزود: برای حل برخی موضوعات این روستاها که نیاز به رایزنی‌های استانی است، در هفته جاری جلساتی را با دکتر عبیات معاون محترم استاندار و آقای حقیقی‌پور مدیرعامل آبفا استان برنامه‌ریزی و هماهنگ کردیم تا انشاءالله مسائل را حل و فصل کنیم.

رئیس شورای اداری شهرستان شوشتر همچنین اضافه کرد: دستورات لازم برای رفع برخی مشکلات در محل صادر و هماهنگی‌ها نیز با مدیران ادارات مربوطه و حاضر در بازدید‌ها انجام شد.

گفتنی است، مسئولان ادارات آب، گاز، برق، بنیاد مسکنو راهداری در این بازدید به دستور مهندس پنبه‌دانه‌پور حضور داشتند.

۱۶۳