پیام قدردانی مشترک امام جمعه و فرماندار شوشتر از حضور حماسی مردم در پای صندوق‌های رای

آیت الله دکتر سلیمانی و مهندس پنبه دانه پور، امام جمعه و فرماندار شهرستان شوشتر در بیانیه ای مشترک از حضور حماسی مردم این شهرستان در روز دوم اسفند ماه تقدیر و تشکر کردند.

در بخش هایی از این بیانیه آمده است:
مردم حماسه ساز، ولایتمدار و شهید پرور شوشتر همواره و در عرصه های مختلف سیاسی به آرمان های نظام و انقلاب پایبند بوده و در همه آزمون ها پاسدار ارزش های انقلاب و اسلام و مایه سربلندی و سرافرازی این خطه حماسه ساز شده اند.

در روز دوم اسفند و در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی نیز مردم ولایتمدار شهرستان شوشتر با حضور چشمگیر پای صندوق های رای نشان دادند که برای سرنوشت شهرستان و کشورشان جایگاه ویژه ای قائلند و تبلیغات شوم دشمنان بر اراده آنان تاثیری ندارد.

در بخش دیگری از این بیانیه آمده است : بدینوسیله واجب می دانیم ضمن قدر دانی از این حضور دشمن شکن از تلاش های شبانه روزی کلیه برگزار کنندگان این دوره از انتخابات به ویژه اعضای شورای تامین ، نماینده استاندار، هیات اجرایی، هیات نظارت، هیات‌های بازررسی و دیگر دست اندرکاران و عوامل اجرایی که ذکر نامشان در این بیانیه نمی گنجد نیز تشکر و قدر دانی نماییم.
از همه نامزدها و حامیان آنها که در این عرصه نقش آفرینی کردند هم باید تشکر کرد و هم یادآوری اینکه با هم برادری و همکاری داشته باشند چرا که دوره رقابت پایان یافته و به جای آن باید رفاقت جایگزین شود ‌و ضمن آرامش و صبر از اهانت به یکدیگر خصوصا در فضای مجازی پرهیز کنند.

پیروزی حاج سهراب گیلانی نماینده فعلی شهرستان را نیز تبریک عرض می نماییم و امیدوارم با اتحاد، همدلی و همبستگی شاهد آبادانی روز افزون این حوزه انتخابیه باشیم.

۳۷