معاون فرماندار شوشتر در جلسه با اصحاب رسانه:

انتخابات رویداد و همایشی بزرگ و ملی است / شرایط در حوزه انتخابیه شوشتر و گتوند برای برگزاری انتخابات محیاست

معاون فرماندار شوشتر در جلسه با اصحاب رسانه این شهرستان گفت: رقابت انتخابات نهایتاً به اتمام می‌رسد، اما مهم، فراهم کردن جوی سالم و پاک قبل، بعد و حین برگزاری این رویداد مهم است. هر تصمیمی هم مردم عزیز بگیرند ما موظف به تبعیت از آن هستیم و به شعور سیاسی مردم شریف احترام می‌گذاریم.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شوشتر، محمد حسن کجبافی اظهار کرد: شرایط در حوزه انتخابیه شوشتر و گتوند برای برگزاری انتخاباتی سالم و پرشور کاملاً محیاست. انتظار داریم اصحاب رسانه در کنار ما باشند و برای برگزاری انتخابات سالم و با آرامش ارکان برگزاری انتخابات را یاری کنند.

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری با تاکید بر اهمیت انتخابات این دوره افزود: انتخابات رویداد و همایشی ملی و بزرگ است و تجلی قدرت مردم سالاری است و بسیار مهم است در این روزها که شاهد شهادت سردار عزیزمان، شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی بودیم و همچنین دشمن از هر راهی به دنبال سوءاستفاده و ایجاد فضای یاس و ناامیدی در کشور است، مردم باید با حضور حداکثری خود دشمنان را ناامید کنند.

وی با اشاره به اهمیت حضور حداکثری و باشکوه مردم در انتخابات خاطرنشان ساخت: در هیچ کشوری به اندازه جمهوری اسلامی انتخابات نداریم. شما می‌بینید که هر دوسال یک انتخابات در کشور برگزار می‌شود و این نهایت مردم‌سالاری است که مردم خدمتگذاران خود را خودشان انتخاب می‌کنند.

معاون فرماندار با بیان اینکه با نهایت عدالت و انصاف برای انتخابات برنامه‌ریزی شده، بیان کرد: از چند ماه پیش که به همراه مهندس پنبه‌دانه‌پور فرماندار محترم برای موضوعات مختلف انتخابات برنامه‌ریزی کردیم، در هر جلسه‌ای با رعایت انصاف امور را پیش بردیم.

وی اضافه کرد: در طول برگزاری انتخابات با هر تخلف یا خطایی برخورد لازم و قاطع انجام خواهد شد. البته شرایط را به گونه‌ای تدارک دیدیم که کمترین سطح از تخلفات را شاهد باشیم.

کجبافی ضمن تشکر از خبرنگاران گفت: شروع رای گیری در روز جمعه دوم اسفند ماه ساعت ۸ صبح تا ۱۸ عصر خواهد بود و در صورت تمدید ساعت رای گیری توسط وزیر محترم کشور تاساعت ۲۴ خواهد بود و راس ساعت ۲۴ سیستم احراز هویت درسطح کشور قطع خواهد شد و به هیچ عنوان امکان رای گیری وجود ندارد.

گفتنی است، تعداد ۱۹۶ شعبه اخذرای درشهرستان شوشتر و ۷۹ شعبه اخذرای در شهرستان گتوند برای برگزاری انتخابات این دوره از مجلس شورای اسلامی پیش بینی شده است.

 

 

۵۵